Poptávka:


Osob:           Pokojů: 


Jméno
Email
Telefon
Typ pokoje
Poznámka
2 + 3 = ?
Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice
 
Tipy na výlety
Akce v okolí
Doporučujeme
Výstava obrazů
Recenze

 29. 5. 2023

Dobrý den, děkujeme za perfektní pobyt u vás a určitě se rádi vrátíme příště:)

Eliška P.

 1. 8. 2022

Dobrý den, byla jsem u Vás ubytována minulý týden se skupinou kamarádek s dětmi a chtěla bych Vám poděkovat za super ubytování 😊Jelikož jste mě v dřívějším mailu žádala o zpětnou vazbu, tak musím říct, že se nám u Vás moc líbilo a kdybych opravdu chtěla nějakou maličkost najít, tak by to bylo jen doplnění většího množství písku do pískoviště, ale to je opravdu jen drobnost. Naopak nás velmi mile překvapilo celkově krásně vybavené a prostorné ubytování a dále to, že byly v každém patře 2 toalety, které navíc nebyly součástí koupelny, což jsme v tak velké skupině ocenili. Klidně byste to mohla v inzerátu ubytování zdůraznit, protože jsme původně měly s holkami trochu obavu, jak to budeme v takovém počtu řešit, když na stránkách uvádíte, že je pro 2 pokoje společná 1 koupelna (tzn. pro cca 10-12 lidí v těch velkých pokojích v horním patře). Opravdu jsme si pobyt u Vás všichni moc užili a ještě jednou děkujeme.

Děkuji H.

 16. 10. 2021

Dobrý den,
pobyt u Vás byl opět bezvadný a doufám, že předání objektu bylo v pořádku a nebyl nějaký problém.
Rádi bychom využili Vašich služeb i příští rok.

Hezký den, Jitka V.

 23. 02. 2021

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za krásně strávený týden ve vašem penzionu, pobyt jsme si moc užili.
Děkujeme a přejeme hezké skoro jaro :)

Pavlína

 21. 09. 2020

Dobry den pani Zelena, za všechny bych Vám chtěl poděkovat za nádherné ubytování, bylo to nádherné a všichni jsme si to užili natolik, ze bych Vás chtěl požádat, zda-li bychom si mohli penzion zamluvit již na příští rok. Doufám, že předání proběhlo v pořádku.

Hamrnik

 21. 05. 2020

Dobrý den, paní Zelená, chtěla jsem vám moc poděkovat za umožení pobytu ve vašem penzionu. Byly jsme strasně spokojeni, ubytování úžasné a paní správcová taky. Moc jsme si to všichni užily a určitě se brzy vrátíme!

Veronika Ť

 23. 02. 2020

Great place for families!
Hodnocení: *****
+ skvělé vybavení

Matúš

 13. 10. 2019

Můžu jen doporučit ubytování nemá chybu!
Zářivě čisté, vynikající pohostinnost, rychlé odpovědi, úžasné vybavení, stylové místo!

Tomáš

 17. 10. 2018

Dobrý den z Pavlovic!
v prvé řadě musím říct, že to tu máte krásné. Fakt moc. Ještě s tím počasím to nemá chybu. Ani se mi nechce do terénu, jenom bych si lehl tady za rohem na louku.

Tomáš

 14. 10. 2018

Bylo to v Pavlovicích super. Počasí vyšlo, rádi by jsme to zopakovali někdy v zimě, že bychom jeli na běžky. Děkuji za všechny.

Pavel

 30. 08. 2018

Klid, pohodu, relaxaci .. Moderně a vkusně vybavené vnitřní prostory. Výborný velký a uzavřený dvůr s dětským hřištěm, kde nemusíte řešit, že děti skočí pod auto. Celkově moc hezké místo k odpočinku.
Moc děkujeme za příjemné chvíle, které jsme mohli strávit na tak pěkném a klidném místě, obklopeni parádní krajinou.
Skvělé a stylové místo!

Kateřina

 20. 9. 2018

Dobrý den paní Zelená,
děkujeme za nadstandardní ubytování ve Vašem krásném a netradičním pensionu.

Martina

 14. 8. 2017

Dobrý den,
ráda bych Vám mockrát poděkovala za úžasné ubytování a za skvělou komunikaci s Vámi. Byli jsme nadmíru spokojeni a jen těžko se nám bude hledat ubytování na příští rok s alespoň podobnou úrovní, jako byla u Vás.
Ještě jednou děkuji mnohokrát za všechno.

Claudie

 21. 6. 2017

Dobrý den,
byli jsme u vás ubytováni a užívali si dovolenou s malými dětmi.
Byli jsme naprosto spokojeni, dokonce nadšeni. Vše nadstandardní. Topení zajištěno v chladných dnech. Jakýkoliv problém ihned vyřešen. Úžasná byla nová paní správcová  - myslím paní Jarmila Jílková. Milá, lidská, ochotná. Krásně si rozuměla i s dětmi.
Ráda bych napsala kladné hodnocení pro další hosty. Sice později, ale přece. :-)
Nemáte prosím tip na odkaz?
Děkuji.
S přáním hezkých dní

Kateřina
Dámský kolektiv ZÚ

 13. 6. 2017

Dobrý den,
chtěla bych Vám ještě jednou jménem celého našeho příbuzenstva moc poděkovat za ubytování a zázemí ve Vašem penzionu. Všichni byli mile překvapení citlivě rekonstruovaným statkem, moderním ubytováním i krásným okolím, moc jsme si víkend u Vás užili a pochvalovali. Děkujeme také za rychlé vyvezení žumpy, odpolední grilování tím bylo v suchu a voňavé.
Přeju Vám hodně zdaru při další rekonstrukci a zvelebování statku a je možné, že se k Vám ještě někdy podíváme. Určitě ale budeme na základě našeho pobytu Váš penzion vychvalovat a doporučovat našim známým.

S pozdravem Jarmila

 20. 11. 2016

Dobrý den,
chci moc poděkovat za moc krásné a hlavně klidné ubytováni ve vašem penzionu. Příjemný relax. Budu vás doporučovat.

S pozdravem Dáša

 12. 9. 2016

Moc děkuje za krásné ubytování v patře Vašeho penzionu. Byly jsme všechny moc spokojené. Moc se nám u Vás líbilo.
Uvidíme, třeba se nám to podaří na jaře zopakovat.
Moc děkujeme za ochotu.

Marcela

 21. 8. 2016

Velmi pěkné ubytování v nádherném prostředí.

Michal

 13. 6. 2016

Penzion je opravdu nádherný. Při evidentně hodně nákladné rekonstrukci budovy se nešetřilo na materiálech a je to znát. Nádherná koupelna, kvalitní plovoucí podlahy... Vybavení je moderní a velmi vkusné. Pokoje jsou velmi prostorné, stejně tak sociální zařízení.

Ilona

 12. 1. 2016

Byla jsem nadmíru spokojená s ochotou personálu, výborná lokalita, skvěle zařízená kuchyň.

Petra

 30. 12. 2015

Dobrý den paní Zelená,
mnohokrát děkuji za Vaše Novoroční přání a trochu opožděně také za ubytování, které jste nám poskytla. Váš penzion je opravdu nádherný a rozlehlé prostory původního zemědělského statku člověka doslova nadchnou. Na první pohled je znát, že jste do tohoto projektu vložili nejen nemalé peníze, ale především obrovský kus práce!! Každý z nás ubytovaných měl svůj kousek a zároveň jsme měli všichni pořádný společný kus prostoru k životu:-). O megalomanské koupelně a luxusní kuchyni se ani zmiňovat nemusím. Venkovní dvůr, dokonce z části zastřešený poskytl našim čtyřkolkám bezpečí a sucho, což od jinud neznají... Nutno také vyzdvihnout strarostlivost Vaší správcové, která se mohla "přetrhnout", aby nám vyšla vstříc. Tak usilovně se snažila, aby jsme zprovoznili TV, že nám přinesla i vlastní anténu a sama zůstala bez TV:-). Mile nás přivítala a s lítostivím usměvem se snámi loučila,což také nebývá všude pravidlo... Každopádně z mé strany vše na jedničku a věřím, že i Vy jste byla spokojená s našim pobytem a že jsme Vám nepřivodili nějaké větší starosti nad rámec těch nutných. Pokud tomu bylo tak, rád bych Vašich služeb využil i příště. Daná lokalita je vhodná pro náš koníček,jelikož nádherná krajina je plná luk a tam většinou nikomu se čtyřkolkama nevadíme...
Závěrem i já Vám popřeji hezkého Silvestra, šťastný Nový rok a v následujícím roce mnoho spokojených zákazníků a tím i podnikatelský úspěch spojený s Vaším zdravím a zdravím Vašich blízkých :-))!!

Děkuji Libor

Náš Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice nabízí široké vyžití pro celou vaši rodinu. Pro ty nejmenší je připraven vnitřní i venkovní dětský koutek. Děti se tak mohou zabavit, i pokud je venku nevlídno. Venkovní dětský koutek pak nabízí klouzačku, pískoviště a prolézačku.

Dospěláci si pak mohou zahrát míčové hry, pingpong či ruské kuželky.

Příroda přímo vybízí pro cyklistiku, túry či procházky po krásném okolí Źďárských vrchů. V zimě je tato lokalita pak vyhledávanou turistickou oblastí pro zimní sporty všeho druhu.

Okolí nabízí množství značených turistických tras i řadu cyklostezek, samotnou obcí vede středně náročná cyklotrasa. Za koupáním se můžete vydat na nedaleké koupaliště Polička, Řečice, nebo do městských lázní v Novém Městě na Moravě, popřípadě můžete navštívit Velké Dářko či Bystřici nad Perštejnem. V zimě lze navštívit blízká lyžařská střediska Jimramov, Dalečín, Nové město na Moravě a Karasín.

Úniková chata

autem

  mapka s trasou

NOVINKA - Jimramovské Pavlovice --> Kovářová - Ujčov


Pro inspiraci nabízíme trasy, které byste rozhodně neměli minout:

1. trasa - 17 km

na kole

  mapka s trasou

Jimramovské Pavlovice --> Jimramov (Karafiát Broučci muzeum) --> Jimramovské Paseky --> zřícenina hradu Skály
--> Věcov --> Jimramovské Pavlovice.

2. trasa - 16 km

na kole

  mapka s trasou

Jimramovské Pavlovice --> Jimramov --> okruh Benátky --> Unčín --> Strachujov --> Jimramovské Pavlovice.

3. trasa - 27 km

na kole

  mapka s trasou

Jimramovské Pavlovice --> Dalečín --> Vítochov --> Písečné --> Lísek --> Jimramovské Pavlovice.

4. trasa - 13 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Výlet autem do Nového Města na Moravě, odtud z Vratislavova náměstí pěšky po obrázkové cestě lesem Ochoza. Prohlídka Vysočina Arény - místo konání Mistroství světa v Biatlonu.

5. trasa - 18 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Výlet autem do obce Tři Studně, odtud pěšky na Devět skal, přes Žákovu horu zpátky. Cestou kouknout na pramen Svratky. Kuriozita - v obci Tři studně se nachází nejmenší náměstí na světě nazvané náměstí Evropské unie!

6. trasa - 9 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Výlet autem do odce Tři studně, odtud pěšky kolem rybníka Sykovce a Mendlovského. Trasa pro začátečníky.

7. trasa - 7 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Autem do Maršovic (výborná hospoda - vlastní zkušenost), poté do Třech studní, pěšky kolem rybníků Sykovec a Medlov. Cestou zpět doporučujrmr prohlídka Vysočina Arény - místa konání Mistroství světa v Biatlonu.

8. trasa - 17 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Autem do obce Milovy a odtud okruh Malinská skála --> Lisovská skála --> Devět skal --> Čtyři palice --> Milovy. Cestou zpět navštívit Podlesí - krásná pohádková vesnička.

9. trasa - 11 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Autem do obce Vír --> přehrada --> zřícenina hradu Pyšolec --> zřícenina hradu Zubrštejn --> Virský mlýnek.

10. trasa - 10 km

autem a pěšky

  mapka s trasou

Autem na hrad Perštejn - prohlídka hradu - okruh 10 km okolo hradu.

11. trasa - 19 km

autobusem

  mapka s trasou

V 11.50 hod z JP autobusem do Bystřice nad Perštejnem a odtud pěšky do Jimramovských Pavlovic.(Ždánice-Karasín-Vítochov-Dalečín-Strachujov-Jimramovské Pavlovice) - 6 hod.

12. trasa - 51 km

autem,na kole

  mapka s trasou

Výlet autem nebo na kole na hrad Svojanov.

13. trasa - 40 km

autem, na kole

  mapka s trasou

Autem do Poličky, sundat kola a směr hrad Svojanov a zpět. Terén nic moc. Svaly s sebou.

14. trasa - 38 km

na kole

  mapka s trasou

Na kole z Jimramovských Pavlovic do Jimramova --> Dalečín --> okolo přehrady Vír na hráz a druhou stranou zpět.

 
Zajímají vás kulturní akce, nebo jste spíše sportovně naladěni? V okolí našeho penzionu se stále něco děje.
 

Program akcí na říjen

Stálá výstava obrazů Aloise Toufara v prostorách našeho penzionu

 Autorem obrazů, které můžete vidět po celém našem penzionu, je uznávaný pedagog a výtvarník Alois Toufar. Narodil se 28. dubna 1919 v Brtnici, kde dlouhou dobu tvořil a vyučoval. Zabýval se ve své tvorbě především čtyřmi různými obdobími. Byla to tradiční realistická malba raného období, kde se projevoval jeho úzký vztah k rodné vesnici Brtnici a jejímu širokému okolí na Vysočině. Toto období mělo blízko k impresionalismu. Následovalo období umírněného a poetického kubismu (1959). I zde udržel osvědčený námět historických budov z rodné Brtnice. Dále pokračovalo období biologických struktur a lyrických spodobnění částí lidských těl (v polovině 60. let). V tomto období při pravidelných cestách autobusem z práce, tvořil také tzv. „autobusáže“, které vznikaly nepravidelnými otřesy autobusu. Toufarova závěrečná díla byla různé struktury nového typu, avšak stále anatomického charakteru. Mimo jiné ho proslavila i jeho drobnokresba. Jeho vlastní nadání bylo tak značné, že jej začal předávat formou učení dál.
 
 Většina z nás se přiklání k tomu, že přijímáme konvenční tvary nebo barvy jako jediné správné. Děti si myslí, že hvězdy nemusí být hvězdicovité, protože přirozeně takové nejsou. Stejné přirovnání použijeme na lidech, kteří si myslí, že nebe je modré a tráva zelená. Výtvarníkovi a pedagogovi Aloisi Toufarovi se podařilo svým žákům vyvrátit tyto zašlé předsudky o barvách, tvarech, zvířatech a postavách.
 
 Alois Toufar dával při tvorbě velký důraz na prožitek. Pro děti, které učil, byl prožitek z tvoření neskutečným zážitkem.
 
 Doufám, že jsem Vám v těchto pár řádcích alespoň trochu představila autora obrazů, které dávájí penzionu další zajímavý příběh.

Mgr. Lucie Zelená